EDUKACIJA POMOĆNIKA U NASTAVI U RADU S UČENICIMA S TEŠKOĆAMA U RAZVOJU

Nastava će se održati:
- ON-LINE
- Prostorije Učilište Virtus

Planirani početak nastave: 14.12.2020.
Trajanje edukacije: 20 sati

Pomoćnik u nastavi, oblik je podrške učenicima s posebnim obrazovnim potrebama koji su uključeni u redovan sustav odgoja i obrazovanja.
Edukacija priprema osobe za uspješan rad u ulozi pomoćnika u nastavi i doprinosi inkluzivnosti učenika s posebnim obrazovnim potrebama.

! BLACK WEEK !

20% popusta na prijave izvršene do 29.11.2020.

EDUKACIJA POMOĆNIKA U NASTAVI U RADU S UČENICIMA S TEŠKOĆAMA U RAZVOJUUPISI U TIJEKU

! UPISI U TIJEKU !

Nastava će se održati:
- ON-LINE
- Prostorije Učilište Virtus

Planirani početak nastave: 14.12.2020.
Trajanje edukacije: 20 sati

Usavršavanje za poslove
SAMOSTALNOG/E RAČUNOVOĐE/TKINJE

! UPISI U TIJEKU !

Planirani početak nastave: 23.11.2020.

Uvjeti za upis:

- završena četverogodišnja srednja škola za zanimanje ekonomist/ica ili komercijalist/ica;
ili
završena bilo koja četverogodišnja srednja škola i najmanje dvije godine radnog iskustva na knjigovodstvenim i srodnim poslovima, što dokazuje potvrdom poslodavca i uz prethodnu provjeru osposobljenosti (test znanja)

- 18 godina starosti

Nakon što je polaznik zadovoljio na završnoj provjeri, izdaje mu se Uvjerenje o usavršavanju za poslove samostalnog/e računovođe/tkinje (program je verificiran od strane Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta te se upisuje u e-radnu knjižicu).

Sam program je koncipiran na način da polaznika usavršava za djelotvorno vođenje svih poslovnih knjiga uz primjenu računalnog softvera za računovodstvo te za sastavljanje svih financijskih izvještaja, od godišnjih financijskih izvješća do izvješća za potrebe podnošenja poreznoj upravi i drugim relevantnim institucijama.