Upisi za program osposobljavanja za poslove P R I P R E M A T E L J A / I C E  P I Z Z E

‼️ UPISI U TIJEKU ‼️

Planirani početak nastave je 01.03.2021.

Program u trajanju od 130 sati realizira se konzultativno-instruktivnom nastavom.

• kopija osobne iskaznice

• kopija svjedodžbe završene škole (minimalno osnovno obrazovanje)

• liječničko uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti za obavljanje poslova priprematelja pizze.

Po završetku programa osposobljavanja polazniku se izdaje Uvjerenje o osposobljavanju koje se upisuje u e-radnu knjižicu.

Pizza majstori su među najtraženijima za vrijeme turističke sezone. Pripremite se na vrijeme za sezonske poslove 2021. i saznaj kako postati pizza majstor.

Program osposobljavanja za poslove K N J I G O V O Đ E

!  UPISI U TIJEKU  !

Planirani početak nastave je 08.03.2021.

Program u trajanju od 170 sati realizira se konzultativno-instruktivnom nastavom.

• kopija osobne iskaznice
• kopija svjedodžbe završene srednje škole u četverogodišnjem trajanju.

Knjigovodstveni poslovi nezaobilazni su dio svakog poslovanja tj. za kvalitetno, lako i transparentno poslovanje potrebno je imati osobu koja je stručna i odgovorna za poslovne knjige i račune.

EDUKACIJA POMOĆNIKA U NASTAVI U RADU S UČENICIMA S TEŠKOĆAMA U RAZVOJU

! UPISI U TIJEKU !

Nastava će se održati:
- ON-LINE
- Prostorije Učilište Virtus

Planirani početak nastave: 01.03.2021.
Trajanje edukacije: 20 sati

Pomoćnik u nastavi, oblik je podrške učenicima s posebnim obrazovnim potrebama koji su uključeni u redovan sustav odgoja i obrazovanja.
Edukacija priprema osobe za uspješan rad u ulozi pomoćnika u nastavi i doprinosi inkluzivnosti učenika s posebnim obrazovnim potrebama.

021/410-019

Program usavršavanja za poslove S P E C I J A L I S T A / I C E  Z A Š T I T E  N A  R A D U

!  UPISI U TIJEKU  !

Upisi traju do 15.02.2021.

Program usavršavanja za poslove specijalista/ice zaštite na radu provodi se sa ciljem da se polaznici usavrše sukladno potrebama za obavljanje poslova zaštite na radu za određenog poslodavca i/ili ovlaštenika poslodavca.

Program u trajanju od 250 sati realizira se konzultativno-instruktivnom nastavom.

- kopija osobne iskaznice
- kopija svjedodžbe završene škole (minimalno srednja stručna
sprema u trogodišnjem trajanju)
- liječničko uvjerenje medicine rada o zdravstvenoj sposobnosti za
obavljanje poslova specijaliste zaštite na radu
- potvrda o radnom iskustvu (minimalno radno iskustvo 6 mjeseci
kod poslodavca).

Po završetku programa usavršavanja polazniku se izdaje Uvjerenje o usavršavanju koje se upisuje u e-radnu knjižicu.

095/111-4482
021/410-019

Učilište Virtus provodi pripremne seminare za energetska zanimanja:

• LOŽAČ ILI RUKOVATELJ CENTRALNOG GRIJANJA
• LOŽAČ-RUKOVATELJ KOTLOM
• STROJAR KOTLOVSKOM POSTROJENJA
• STROJAR KOTLA
• STROJAR KOMPRESORSKE STANICE
• RUKOVATELJ POSUDAMA STLAČENIH PLINOVA
• RUKOVATELJ KLIMATIZACIJE ...

UPISI U TIJEKU

Popis svih zanimanja možete pronaći na http://www.uciliste-virtus.hr/ .

Pripremni seminar omogućava polaznicima da se uz stručne predavače temeljitije i lakše pripreme za polaganje stručnog ispita pred komisijom Ministarstva.

Prema Zakonu o energiji poslove i radne zadatke upravljanja i rukovanja energetskim sustavima, postrojenjima, strojevima i uređajima, dozvoljeno je samostalno obavljati radnicima nakon stručnog osposobljavanja i položenog stručnog ispita.

095 021/410-018

! BLACK WEEK !

20% popusta na prijave izvršene do 29.11.2020.

EDUKACIJA POMOĆNIKA U NASTAVI U RADU S UČENICIMA S TEŠKOĆAMA U RAZVOJUUPISI U TIJEKU

! UPISI U TIJEKU !

Nastava će se održati:
- ON-LINE
- Prostorije Učilište Virtus

Planirani početak nastave: 14.12.2020.
Trajanje edukacije: 20 sati

Usavršavanje za poslove
SAMOSTALNOG/E RAČUNOVOĐE/TKINJE

! UPISI U TIJEKU !

Planirani početak nastave: 23.11.2020.

Uvjeti za upis:

- završena četverogodišnja srednja škola za zanimanje ekonomist/ica ili komercijalist/ica;
ili
završena bilo koja četverogodišnja srednja škola i najmanje dvije godine radnog iskustva na knjigovodstvenim i srodnim poslovima, što dokazuje potvrdom poslodavca i uz prethodnu provjeru osposobljenosti (test znanja)

- 18 godina starosti

Nakon što je polaznik zadovoljio na završnoj provjeri, izdaje mu se Uvjerenje o usavršavanju za poslove samostalnog/e računovođe/tkinje (program je verificiran od strane Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta te se upisuje u e-radnu knjižicu).

Sam program je koncipiran na način da polaznika usavršava za djelotvorno vođenje svih poslovnih knjiga uz primjenu računalnog softvera za računovodstvo te za sastavljanje svih financijskih izvještaja, od godišnjih financijskih izvješća do izvješća za potrebe podnošenja poreznoj upravi i drugim relevantnim institucijama.