Škola robotike za djecu

Na zabavan način uđi u svijet robotike i programiranja!

Tečaj je namijenjen djeci predškolske i osnovnoškolske dobi gdje učenici rade u paru u malim grupama  i tako razvijaju timski duh i vježbaju komunikaciju kroz igru u kreativnim procesima i rješavanju problema. Na satovima djeca uče sigurnom i ispravnom korištenju računala i tableta, programiranju, dizajniranju, izradi i upravljanju robotima čime se postavlja temelj na području informatike i robotike.

Robotika i programiranje pomažu u učenju i razvijanju kreativnosti, logičkog razmišljanja i sposobnosti rješavanja problema.

Tečaj se provodi jednom tjedno u trajanju 2 školska sata (90 minuta) i prati dinamiku školske godine a nastava se održava u prostojima učilišta Virtusa.

Misliš da zabava i učenje ne idu skupa? Dođi kod nas i saznaj!

Za sve informacije i upite obratite nam se s povjerenjem na:
095/111-4483